Μοιραστείτε αυτό το άρθρο: 

ΓΣΕΕ

Οι οργανώσεις της ΓΣΕΕ

Οι οργανώσεις-μέλη της ΓΣΕΕ είναι:

 

Διοίκηση Γ.Σ.Ε.Ε. - Προεδρείο

1 Παναγόπουλος Ιωάννης Πρόεδρος
2 Κιουτσούκης Νικόλαος Γενικός Γραμματέας
3  Ανέστης Στάθης  Αναπλ. Γενικός Γραμματέας
4 Μουτάφης Ευάγγελος  Γραμματέας Οργανωτικού
5 Τριανταφυλλίδης Αβραάμ (Μάκης) Αναπλ. Γραμματέας Οργανωτικού
6 Θωμάς Φίλιππος Γραμματέας Οικονομικού
7  Κολεβέντης Φώτιος Αναπλ. Γραμματέας Οικονομικού
8 Γαβρίλης Γεώργιος Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
9 Καραθανάσης Λεωνίδας Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
10 Καρανδινάκη Ιωάννα Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
11 Κολλάς Ανδρέας Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
12 Πάλλης Ευάγγελος Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
13 Ζαριανόπουλος Σωτήρης Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
14 Κούτρας Θεόδωρος Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
15 Πέρρος Γεώργιος Μέλος Εκτελεστικής Επιτροπής
16 Βασιλόπουλος Θάνος Μέλος Διοίκησης
17 Γεωργακόπουλος Γεώργιος Μέλος Διοίκησης
18 Δανούσης Αθανάσιος Μέλος Διοίκησης
19 Δημητριάδου Σταυρούλα (Λίλα) Μέλος Διοίκησης
20 Ζιώγας Κωνσταντίνος Μέλος Διοίκησης
21 Ηλιόπουλος Νικόλαος Μέλος Διοίκησης
22 Θεοχάρης Ευθύμιος Μέλος Διοίκησης
23 Κακαριάρης Γεώργιος Μέλος Διοίκησης
24 Καραγεωργόπουλος Δημήτριος Μέλος Διοίκησης
25 Κατσικαρώνης Φώτης Μέλος Διοίκησης
26 Κατσώτης Χρήστος Μέλος Διοίκησης
27 Κομίνης Αλέξανδρος Μέλος Διοίκησης
28 Κοντοπάνος Μανώλης Μέλος Διοίκησης
29 Κουρουτός Μιχάλης Μέλος Διοίκησης
30 Κωνσταντινόπουλος Γεώργιος Μέλος Διοίκησης
31 Κωστόπουλος Νικόλας Μέλος Διοίκησης
32  Πελάης Σταμάτης Μέλος Διοίκησης
33  Σαλουφάκου Σταυρούλα (Στάβυ) Μέλος Διοίκησης
34  Σιακάρας Φώτιος Μέλος Διοίκησης
35  Σκουλατάκης Γεώργιος Μέλος Διοίκησης
36  Στεκουλέα Μεταξία Μέλος Διοίκησης
37 Ταβουλάρη Παναγιώτα Μέλος Διοίκησης
38 Τασιούλας Ιωάννη Μέλος Διοίκησης
39 Ταχταλίδου Ντίνα Μέλος Διοίκησης
40 Τιάκας Παναγιώτης Μέλος Διοίκησης
41 Τσαλικάκης Γεώργιος Μέλος Διοίκησης
42 Τσαραμπουλίδης Παναγιώτης Μέλος Διοίκησης
43 Τσώνης Σωτήρης Μέλος Διοίκησης
44 Φωτόπουλος Νικόλαος Μέλος Διοίκησης
45 Χαρίτος Ευστάθιος Μέλος Διοίκησης

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ

1 Κουμπούρης Δήμος Μέλος Διοίκησης
2 Πάλμος Παναγιώτης Μέλος Διοίκησης
3 Ραλλάκης Εμμανουήλ Μέλος Διοίκησης
Ελεγκτική Επιτροπή Γ.Σ.Ε.Ε

1 Κωνσταντίνου Νικόλαος Προϊστάμενος
2 Λιβέρη Σοφία Γραμματέας
3 Γιαχουντούδης Γεώργιος Γραμματέας
4 Ζαμπέτα Έλσα Γραμματέας
5 Αργύρης Γεώργιος Μέλος
6 Γλυνιαδάκης Γεώργιος Μέλος
7 Καπέλλος Κωνσταντίνος Μέλος
8 Κίτσιος Γεώργιος Μέλος
9  Μαλέας Γεώργιος Μέλος
10 Μανωλάς Εμμανουήλ Μέλος
11 Παλαιολόγου Μιχάλης Μέλος
12 Παπαδόπουλος Γεώργιος Μέλος
13 Πασιντέλης Ιωάννης Μέλος
14 Χάρος Αριστομένης Μέλος
15 Χόρτης Θωμάς Μέλος

 

Γενικό Συμβούλιο Γ.Σ.Ε.Ε.
1 Γκίκας Νικόλαος
2  Γρεβετζάκης Ιωάννης
3 Γωνιανάκης Ιωάννης
4 Καραγιαννίδης Παύλος
5 Κατάνας Γεώργιος
6 Κοζάκος Παναγιώτης
7 Κοκολάκης Εμμανουήλ
8 Κουκλουμπέρης Βάϊος
9 Κουμπουράς Βασίλειος
10 Κρέτσης Κωνσταντίνος
11 Λάζαρης Κώστας
12 Μαυρογιάννης Γιάννης
13 Μπακόπουλος  Αλέξανδρος
14 Νήμας Νικόλαος
15 Ντάνασης Παύλος
16 Πασιντέλης Ιωάννης
17 Προύτζος Παναγιώτης
18 Ρέβας Βασίλειος
19 Σταθόπουλος Αθανάσιος
20 Τσιάμης Κωνσταντίνος
21 Τσιμπόγλου Σάββας
22 Χασομέρης Νικόλαος
23 Χατζηχαραλάμπους Παναγιώτης
24 Χαχαμής Θωμάς
25 Χριστόπουλος Γεώργιος
Γραμματείες Γ.Σ.Ε.Ε

1 Κουρουτός Μιχάλης Γραμματέας Εκπαίδευσης
2 Λαναρά Ζωή Γραμματέας Διεθνών Σχέσεων
3 Ανέστης Ευστάθιος Γραμματέας Τύπου & Δημοσίων Σχέσεων
4 Πούπκος Ιωάννης Γραμματέας Εργαζόμενης Νεότητας
5 Στεκουλέα Μεταξία Γραμματέας Γυναικείου Τμήματος
6 Δούκας Ιωάννης Γραμματέας Κοινωνικής Πολιτικής
7 Καψοκόλης Δημήτρης Γραμματέας Οικονομικής Πολιτικής
8 Κολεβέντης Φώτης Γραμματέας Ευρωπαϊκών Υποθέσεων
9 Κολλάς Ανδρέας Γραμματέας Υγιεινής & Ασφάλειας
10 Δημητριάδου Σταυρούλα (Λίλα) Γραμματέας Πολιτισμού & Αθλητισμού
11 Κοασίδου Δήμητρα Γραμματέας για θέματα Ειρήνης
12 Θεοχάρη Χριστίνα Γραμματέας Οικολογίας & Περιβάλλοντος
13  Πουγγιάς Λάζαρος Γραμματέας Συνταξιούχων
14 Μπαμπόνηρος Κυριάκος Γραμματέας Ατομικών & Κοινωνικών Δικαιωμάτων
15 Φράγκου Λία Γραμματέας Οικονομικών Μεταναστών
16 Κυριακούλιας Παναγιώτης Γραμματέας Ανέργων
17 Καρανδινάκη Ιωάννα Γραμματέας Καταναλωτικού Κινήματος
18 Γαβριήλ Προκόπης Γραμματέας Εργασιακών Σχέσεων

 

 

Αποτελέσματα εκλογών ανά παράταξη

Π.Α.Σ.Κ.Ε.

Α΄. ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΑΝΕΣΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5. ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

6. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

7. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8. ΘΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

9. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

10. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

11. ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ

12. ΚΟΛΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

13. ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

14. ΚΟΥΡΟΥΤΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

15. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

16. ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

17. ΣΑΛΟΥΦΑΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

18. ΣΙΑΚΑΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ

19. ΣΚΟΥΛΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

20. ΤΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

21. ΤΣΑΡΑΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

22. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΣΤΕΚΟΥΛΕΑ ΜΕΤΑΞΙΑ

2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

3. ΔΡΑΓΚΟΛΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

4. ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6. ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

7. ΚΙΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

8. ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9. ΣΤΟΜΕΪΝΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 

Β.- ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ:

1. ΓΛΥΝΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΑΠΕΛΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΛΙΒΕΡΗ ΣΟΦΙΑ

5. ΜΑΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

6. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΧΑΡΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ :

1. ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΣΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

3. ΜΠΑΣΙΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

Γ'. ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΡΑΒΕΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

3. ΚΑΤΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΚΟΥΚΛΟΥΜΠΕΡΗΣ ΒΑΙΟΣ

5. ΚΡΕΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6. ΝΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

7. ΝΤΑΝΑΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

8. ΠΡΟΥΤΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

9. ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

10. ΤΣΙΑΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11. ΧΑΧΑΜΗΣ ΘΩΜΑΣ

12. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2. ΓΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

3. ΝΤΑΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

4. ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

6. ΦΑΚΚΑ ΖΗΝΟΒΙΑ

7. ΓΕΡΑΣΙΜΑΤΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

 

Δ΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 30

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΚΑΡΑΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΚΑΡΥΣΤΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

Δ.Α.Κ.Ε.

Α΄. ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΤΣΑΛΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ

3. ΚΟΛΕΒΕΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ

4. ΧΑΡΙΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

5. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6. ΤΣΩΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

7. ΚΑΚΑΡΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΚΟΜΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

9. ΜΠΟΥΖΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

10. ΠΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

11. ΠΕΠΟΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

2. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

4. ΚΟΑΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

5. ΚΑΡΑΛΕΥΘΕΡΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

6. ΒΕΡΥΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

7. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8. ΚΑΨΟΚΟΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9. ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

10. ΚΟΥΛΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

11. ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΦΩΤΗΣ

 

Β΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΙΑΧΟΥΝΤΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΜΑΝΩΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

3. ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4. ΚΟΝΤΟΣΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΠΑΣΙΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΘΕΜΗΣ

3. ΔΕΛΙΩΝΙΑΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

4. ΧΡΟΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

Γ΄. ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΚΟΖΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2. ΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3. ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

4. ΠΑΣΙΝΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

5. ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

6. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΠΕΛΕΓΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΜΗΝΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4. ΤΣΕΡΕΝΤΖΟΥΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

5. ΠΕΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

6. ΘΑΝΟΣ ΑΛΕΚΟΣ

 

Δ΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΤΟΥ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 30

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2. ΜΠΟΛΙΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΧΑΣΟΜΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2. ΚΟΥΛΚΟΥΤΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Δ.Α.Σ.

Α΄. ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1 ΠΕΡΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2 ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

3 ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

4 ΖΑΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

5 ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

6 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

7 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 ΠΕΛΑΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

9 ΚΑΤΣΙΚΑΡΩΝΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΣΟΥΛΤΑΝΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

3. ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4. ΑΡΤΕΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

5. ΤΣΙΤΣΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ

6. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

7. ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

8. ΜΑΝΟΥΣΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

9. ΣΤΡΑΤΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Β΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΑΡΓΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2. ΖΑΜΠΕΤΑ ΕΛΣΑ

3. ΧΟΡΤΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1 ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

2 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

 

Γ΄. ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

3. ΓΚΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

4. ΡΕΒΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

5. ΤΣΙΜΠΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1 ΜΑΤΖΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2 ΚΟΥΦΟΓΕΩΡΓΟΣ ΗΛΙΑΣ

3 ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

4 ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

5 ΜΑΚΡΗ ΚΙΚΗ

 

Δ΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 30

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΚΟΥΤΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2. ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟI

1. ΖΙΩΓΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

2. ΛΙΑΠΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

Αυτόνομη Παρέμβαση

Α΄. ΓΙΑ ΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΓΑΒΡΙΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΟΣ

3. ΤΑΧΤΑΛΙΔΟΥ ΝΤΙΝΑ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΠΕΠΕΣ ΖΩΗΣ

2. ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

3. ΔΙΑΛΕΤΗ ΦΡΥΝΗ

 

B΄. ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΓΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Δεν εξελέγη

 

Γ΄. ΓΙΑ ΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

2. ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

2. ΚΥΡΙΑΚΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

Δ΄. ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΥ ΤΟΥ ΑΡΘΡΟΥ 30: Δεν εξελέγη

 

Συνδυασμός: ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ - ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ: Δεν εξελέγη κανείς

 

Δείτε επίσης τα τελευταία νέα με χρονολογική σειρά


Επιστροφή στην λίστα με τα Πολιτικά νέα - ειδήσεις

 
 

    Το eklogika.gr από 16-8-2014 έως 15-9-2014 το eklogika.gr δέχτηκε 1.058.857 επισκέψεις, από 376161 μοναδικούς επισκέπτες, με 2.185.013  pageviews. Δείτε τα Στοιχεία του Google analytics

    Κατά την προεκλογική περίοδο, από 26-4-2014 έως 26-5-2014 το eklogika.gr δέχτηκε 1.834.583 επισκέψεις, από 829.850 μοναδικούς επισκέπτες, με 6.158.012  pageviews. Δείτε τα Στοιχεία του Google analytics

 
 
  • Έρευνα της Pulse RC για "Το Ποντίκι" (23 Οκτωβρίου 2014)
  • Δημοσκόπηση της GPO για το Mega (13 Οκτωβρίου 2014)
  • Έρευνα της Metron Analysis για τα Παραπολιτικά (12 Οκτωβρίου 2014)
  • Δημοσκοπήσεις by eklogika.gr

    Μέσο δημοσίσευσης:
    Επωνυμία Εταιρείας:
    Δημοσιεύτηκε
    από: έως:
    δείτε όλες τις δημοσκοπήσεις
 
 
 
 
 
 
 

Ψηφοδέλτια

 
Δείτε τα ψηφοδέλτια των εκλογών
 

Newsletter

 
webTV
 
 
 

Σχόλια επισκεπτών

 
 

Ακολουθήστε το eklogika.gr

 
 
 

Πότε πρέπει να γίνουν εθνικές εκλογές;

  • Τώρα αμέσως. Δεν πάει άλλο
  • Τον Μάρτιο με την εκλογή Προέδρου Δημοκρατίας
  • Στο τέλος της τετραετίας
  • Δεν έχει σημασία, δεν θα αλλάξει κάτι
  • Δεν με ανδιαφέρει

Σύνολο ψήφων:281

δείτε τα αποτελέσματα


δείτε όλες τις ψηφοφορίες