Ήττα για τον Ολυμπιακό από τον Λεβαδειακό

👤 από Newsique Team 🕔01/12/2021 - 18:57:01

O Λεβαδειακός σόκαρε τον Ολυμπιακό βάζοντας δύο γκολ στα πρώτα 6 λεπτά, άντεξε στην προσπάθεια των ερυθρόλευκων να αντεπιτεθούν, σκόραρε και τρίτη φορά στο β’ ημίχρονο και τελικά πήρε τη νίκη με 3-2. Το πρώτο «χτύπημα» των γηπεδούχων ήρθε στο 3′, όταν ο Πολέτο με ωραία ενέργεια απέφυγε τον Κούντε και με άψογο πλασέ νίκησε […]

Το άρθρο Ήττα για τον Ολυμπιακό από τον Λεβαδειακό εμφανίστηκε πρώτα στο newsique.gr.

Δείτε όλο το άρθρο

Θεματικά νέα

Νέα της HELEXPO
H μεγαλύτερη έκθεση κοσμήματος και ωρολογίων,  Athens International Jewellery Show,  από τις 25-28 Φεβρουαρίου 2022 στο Metropolitan Expo

H μεγαλύτερη έκθεση κοσμήματος και ωρολογίων, Athens International Jewellery Show, από τις 25-28 Φεβρουαρίου 2022 στο Metropolitan Expo

Σημείο αναφοράς για τον κλάδο της αργυροχρυσοχοΐας με προσέλευση εμπορικών επισκεπτών από την Ελλάδα και το εξωτερικό αποτελεί η 34η Athens...