Ποιοι είναι οι βουλευτές όλων των κομμάτων που εκλέγονται και θα απαρτίσουν το νέο Κοινοβούλιο

🕔08/07/2019 - 03:26

Οι 300 της νέας Βουλής

Το eklogika.gr συγκέντρωσε τα στοιχεία και αναρτά τα ονόματα των νέων βουλευτών με την επιφύλαξη ότι σε ορισμένες εκλογικές περιφέρειες όταν αναρτήθηκε το θέμα, στις 4 πμ, η ενσωμάτωση δεν είχε φτάσει στο 100%.

Όπου η διαφορά ήταν πολύ μικρή αναφέρουμε το όνομα ή τα ονόματα των υποψηφίων που βρίσκονταν στη θέση του επιλαχόντος αλλά είχαν πιθανότητα να ανατρέψουν τη σειρά κατάταξης.

Δίπλα από τα ονόματα των πολιτικών αρχηγών αναφέρουμε το όνομα του Βουλευτή που λαμβάνει την έδρα αν δεν επιλέξει τη συγκεκριμένη εκλογική περιφέρεια ο αρχηγός του κόμματος.

 

 

ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ,   158  ΕΔΡΕΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χριστόφα

Λέσβου

ΑΚΤΥΠΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Δημητρίου

Ζακύνθου

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ισαάκ

Κοζάνης

ΑΜΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στυλιανού

Ιωαννίνων

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Ιωάννη

Β' Θεσσαλονίκης

ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σωτηρίου

Αργολίδος

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Φλώρινας

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αθανασίου

Σερρών

ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Ηρακλείου

ΑΥΓΕΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ του Ζήσιμου

Ηλείας

ΒΑΓΙΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Χαλκιδικής

ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ιωάννη

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΑΡΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρυσόστομου

Β' Θεσσαλονίκης

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του Νικολάου

Πέλλας

ΒΕΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Φωτίου

Ημαθίας

ΒΛΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Αρκαδίας

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Θεοδώρου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΒΟΛΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΥΣΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Χανίων

ΒΟΡΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του Χρήστου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΒΟΥΛΤΕΨΗ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΒΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Βασιλείου

Κυκλάδων

ΒΡΥΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του Παναγιώτη

Κοζάνης

ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Επικρατείας

ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Παύλου

Κιλκίς

ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΑΔΩΝΙΣ του Αθανασίου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Πρέβεζας

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΜΑΡΙΟΡΗ (ΜΑΡΙΕΤΤΑ) του Παναγιώτη

Επικρατείας

ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Νικολάου

Θεσπρωτίας

ΓΚΙΚΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του Σωτηρίου

Κέρκυρας

ΓΚΙΟΥΛΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Πέτρου

Α' Θεσσαλονίκης

ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη

Λακωνίας

ΔΕΝΔΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ- ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνα

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αλεξάνδρου

Έβρου

ΔΗΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του Σταύρου

Κορινθίας

ΔΗΜΟΣΧΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Σπύρου

Έβρου

ΔΙΓΑΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Βασιλείου

Χανίων

ΔΟΥΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΝΟΝΗ) του Δημητρίου

Α' Πειραιώς

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ταξιάρχη

Α' Θεσσαλονίκης

ΖΕΜΠΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Γεωργίου

Ευβοίας

ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΚΗΣ) του Δημητρίου

Επικρατείας

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΙΑΤΡΙΔΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ (ΜΙΚΑ) του Ιωάννη

Δωδεκανήσου

ΚΑΒΒΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Ιωάννη

Λευκάδας

ΚΑΙΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΑΚΛΑΜΑΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του Μιχαήλ

Α' Αθηνών

ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Αθανασίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΚΑΛΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Ελευθερίου

Ιωαννίνων

ΚΑΠΠΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣ του Σπυρίδωνος - Διονυσίου

Κεφαλληνίας

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ανδρέα

Αιτωλοακαρνανίας

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΑΝΝΑ του Αρκαδίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλεξάνδρου

Α' Θεσσαλονίκης

ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέα

Σερρών

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Γεωργίου

Β' Θεσσαλονίκης

ΚΑΡΑΣΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αθανασίου

Πέλλας

ΚΑΤΣΑΝΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Ιωάννη

Αχαΐας

ΚΑΤΣΑΦΑΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

Α' Πειραιώς

ΚΕΔΙΚΟΓΛΟΥ ΣΥΜΕΩΝ (ΣΙΜΟΣ) του Βασιλείου

Ευβοίας

ΚΕΛΕΤΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Δημητρίου

Έβρου

ΚΕΛΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Αχιλλέα

Λάρισας

ΚΕΡΑΜΕΩΣ ΝΙΚΗ του Κωνσταντίνου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Στεφάνου

Ιωαννίνων

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ του Ιωάννη

Α' Αθηνών

ΚΕΦΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αχιλλέα

Ρεθύμνης

ΚΙΚΙΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Παναγιώτη

Α' Αθηνών

ΚΟΝΣΟΛΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΟΣ) του Νικία

Δωδεκανήσου

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αθανασίου

Ευρυτανίας

ΚΟΤΡΩΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Νικολάου

Φθιώτιδας

ΚΟΥΒΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σωτηρίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΚΟΥΜΟΥΤΣΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σπυρίδωνος

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Βασιλείου

Βοιωτίας

ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ του Δημοσθένη

Λακωνίας

ΚΥΡΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη- Παναγιώτη

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Κοζάνης

ΚΩΤΣΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αναστασίου

Β' Δυτικής Αττικής

ΚΩΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Καρδίτσας

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ του Βασιλείου

Καβάλας

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Μεσσηνίας

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Χρήστου

Σερρών

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Γεωργίου

Β' Δυτικής Αττικής

ΛΙΒΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΣΠΗΛΙΟΣ) του Διονυσίου

Αιτωλοακαρνανίας

ΛΙΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Μαγνησίας

ΛΙΟΥΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αχιλλέως

Τρικάλων

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΙΧΑΗΛ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του Πέτρου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΜΑΚΡΗ ΖΩΗ (ΖΕΤΤΑ) του Μιχαήλ

Μαγνησίας

ΜΑΝΗ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ του Ευαγγέλου

Πιερίας

ΜΑΝΤΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του Παντελή

Μεσσηνίας

ΜΑΝΩΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου

Α' Πειραιώς

ΜΑΡΑΒΕΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστοτέλη

Μαγνησίας

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Β' Πειραιώς

ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του Αθανασίου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΜΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη

Α' Πειραιώς

ΜΗΤΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΝΟΤΗΣ) του Αντωνίου

Χίου

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

Αχαΐας (Ή ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Μιχαήλ)

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών (Η ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του Χαράλαμπου)

ΜΗΤΣΟΤΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Κωνσταντίνου

Β' Πειραιώς (Η ΤΡΑΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη)

ΜΟΝΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Μιχαήλ

Κυκλάδων

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΝΤΟΡΑ) του Κωνσταντίνου

Χανίων

ΜΠΑΡΑΛΙΑΚΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του Ελευθερίου

Πιερίας

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του Στέργιου

Ημαθίας

ΜΠΙΖΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του Νικολάου

Λάρισας (Ο ΤΖΑΝΑΚΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου είχε 19 λιγότερους σταυρούς στο 64% των ΕΤ)

ΜΠΛΟΥΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Δημητρίου

Δράμας

ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Σπυρίδωνος

Α' Αθηνών

ΜΠΟΥΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Φωκίδας

ΜΠΟΥΚΩΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Γεωργίου

Μαγνησίας

ΜΠΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Β' Δυτικής Αττικής

ΜΠΟΥΤΣΙΚΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ-ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Ιωάννη

Α' Πειραιώς

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδώρου

Ηλείας

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Φθιώτιδας

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ιωάννη

Καβάλας

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) του Αθανασίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ (ΜΙΧΑΛΗΣ) του Γεωργίου

Κοζάνης

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ-ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Δημητρίου

Τρικάλων

ΠΑΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου

Δωδεκανήσου

ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αδάμ

Καβάλας

ΠΑΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Κωνσταντίνου

Γρεβενών

ΠΙΚΡΑΜΜΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΄Οθωνος

Επικρατείας

ΠΙΠΙΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ του Ανδρέα

Α' Αθηνών

ΠΛΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωσήφ

Λασιθίου

ΠΛΕΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Κωνσταντίνου

Α' Αθηνών

ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Γεωργίου

Ευβοίας

ΡΑΠΤΗ ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΡΑΠΤΗ ΖΩΗ του Γεωργίου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΘΟΔΩΡΟΣ) του Βασιλείου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΣΑΛΜΑΣ ΜΑΡΙΟΣ του Γεωργίου

Αιτωλοακαρνανίας

ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Μεσσηνίας

ΣΕΝΕΤΑΚΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Γεωργίου

Ηρακλείου

ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΣΚΟΝΔΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ του Κωνσταντίνου

Καρδίτσας

ΣΚΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοδώρου

Τρικάλων

ΣΟΥΚΟΥΛΗ-ΒΙΛΙΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ) του Δημητρίου

Κορινθίας

ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΣ του Νικολάου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΣΤΑΜΕΝΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Ευαγγέλου

Πέλλας

ΣΤΑΪΚΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Κωνσταντίνου

Φθιώτιδας

ΣΤΕΦΑΝΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του Ισίδωρου

Σάμου

ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του Στυλιανού

Ροδόπης

ΣΤΥΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημοσθένη

Άρτας

ΣΥΡΙΓΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΑΓΓΕΛΟΣ) του Ματθαίου

Α' Αθηνών

ΤΑΓΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χρήστου

Κορινθίας

ΤΑΡΑΝΤΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Δημητρίου

Επικρατείας

ΤΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αναστασίου

Ιωαννίνων

ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Ηλείας

ΤΖΗΚΑΛΑΓΙΑΣ ΖΗΣΗΣ του Γεωργίου

Καστοριάς

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του Γεωργίου

Ημαθίας

ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αλέξανδρου

Καρδίτσας

ΤΣΙΓΚΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του Αντωνίου

Αχαΐας

ΤΣΙΛΙΓΓΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΠΥΡΟΣ) του Γεωργίου

Ξάνθης

ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αναστασίου

Δωδεκανήσου

ΦΟΡΤΩΜΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ του Αριστοτέλη

Κυκλάδων

ΦΩΤΗΛΑΣ ΙΑΣΩΝ του Ασημάκη

Αχαΐας

ΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΞΙΜΟΣ του Παντελή

Λάρισας

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του Γεωργίου

Σερρών

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του Διονυσίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ (ΚΩΣΤΗΣ) του Ιωάννη

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΧΕΙΜΑΡΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ (ΘΕΜΗΣ) του Αθανασίου

Φθιώτιδας

ΧΙΟΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του Γεωργίου

Πιερίας

ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΜΙΛΤΟΣ) του Παναγιώτη

Μεσσηνίας

 

 

ΣΥΝΑΣΠΙΣΜΟΣ ΡΙΖΟΣΠΑΣΤΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΡΑΣ,  86 ΕΔΡΕΣ

 

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Αντωνίου

Σερρών (Υπολείπονταν περίπου 200 σταυρούς οι ΚΑΡΠΟΥΧΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ηλία

Και ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του Αποστόλου, στο 61% των ΕΤ)

 

ΑΓΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΕΛΕΝΗ του Δημητρίου

Κιλκίς

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΝΑΣΟΣ) του Ευθυμίου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Ζαφειρίου

Β' Πειραιώς

ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΣΙΑ) του Πέτρου

Αχαΐας

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του Δημητρίου

Ευβοίας

ΑΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Γεωργίου

Λακωνίας

ΑΥΓΕΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του Πέτρου

Β' Θεσσαλονίκης

ΑΥΛΩΝΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ του Νικολάου

Κέρκυρας

ΑΧΤΣΙΟΓΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του Θεμιστοκλή

Επικρατείας

ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Δημητρίου

Ηρακλείου

ΒΑΡΕΜΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Αιτωλοακαρνανίας

ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΒΑΣΙΛΗΣ) του Νικολάου

Επικρατείας

ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του Δημοσθένη

Α' Αθηνών

ΒΕΤΤΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του Δημητρίου

Κοζάνης

ΒΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αθανασίου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

Α' Αθηνών

ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗ ΟΛΓΑ του Βασιλείου

Άρτας

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη

Α' Θεσσαλονίκης

ΓΚΙΟΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Αργολίδος

ΔΑΝΕΛΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Αθανασίου

Ηρακλείου (Ο ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Εμμανουήλ υστερούσε 47 σταυρών στο 43% των ΕΤ)

ΔΡΑΓΑΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ανδρέα

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΔΡΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του Παναγιώτη

Α' Πειραιώς

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ του Παύλου

Καβάλας

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Εμμανουήλ

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΖΕΪΜΠΕΚ ΧΟΥΣΕΪΝ του Χασάν

Ξάνθης

ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Μιχαήλ

Λασιθίου

ΚΑΛΑΜΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Χρήστου

Ηλείας

ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ) του Γεωργίου

Ημαθίας

ΚΑΣΙΜΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΝΙΝΑ) του Γεωργίου

Β' Πειραιώς

ΚΑΤΡΟΥΓΚΑΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Στέλιου-Παναγιώτη

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

Θεσπρωτίας

ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Φωτίου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Λάρισας

ΛΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του Ευαγγέλου

Καρδίτσας

ΜΑΛΑΜΑ ΚΥΡΙΑΚΗ του Ιωάννη

Χαλκιδικής

ΜΑΛΤΕΖΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Φωτεινού

Έβρου

ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αντωνίου

Ηρακλείου

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Βασιλείου

Αχαΐας

ΜΕΪΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Μιχαήλ

Μαγνησίας

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Φραγκούλη

Χίου

ΜΟΥΖΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ευστράτιου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΜΠΑΛΑΦΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Περικλή

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΜΠΑΡΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Θεοφάνη

Πρέβεζας

ΜΠΟΥΡΝΟΥΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Δημητρίου

Λέσβου

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΟΣ) του Χρήστου

Αιτωλοακαρνανίας

ΝΟΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) του Παναγιώτη

Α' Θεσσαλονίκης

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του Σάββα

Δράμας

ΞΑΝΘΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Γεωργίου

Ρεθύμνης

ΞΕΝΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΖΑ (ΜΑΡΙΛΙΖΑ) του Διονυσίου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Αποστόλου

Τρικάλων

ΠΑΠΑΗΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηλία

Αρκαδίας

ΠΑΠΑΝΑΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Στεργίου

Μαγνησίας

ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΘΑΝΑΣΗΣ) του Θεμιστοκλή

            (H ΚΟΥΡΟΥΜΠΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του Ελευθερίου -25 σταυροί διαφορά 95% των ΕΤ)

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΠΑΠΠΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Στυλιανού

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΠΕΡΚΑ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΠΕΤΗ) του Χαράλαμπου

Φλώρινας

ΠΟΛΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του Πέτρου

Χανίων

ΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΟΥ (ΓΙΩΤΑ) του Λεωνίδα

Βοιωτίας

ΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Νικολάου

Β' Πειραιώς

ΣΑΝΤΟΡΙΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Δωδεκανήσου

ΣΑΡΑΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Αθανασίου

Φθιώτιδας

ΣΚΟΥΡΛΕΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Βασιλείου

Επικρατείας

ΣΚΟΥΦΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΜΠΕΤΤΥ) του Δημητρίου

Πιερίας

ΣΠΙΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

Α' Ανατολικής Αττικής

ΣΥΡΜΑΛΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Ευαγγέλου

Κυκλάδων

ΤΕΛΙΓΙΟΡΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του Ιωάννη

Καστοριάς

ΤΖΑΚΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του Εμμανουήλ

Πέλλας

ΤΖΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μόσχου

Α' Αθηνών

ΤΖΟΥΦΗ ΜΕΡΟΠΗ του Στέφανου

Ιωαννίνων

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ) του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΤΣΑΚΑΛΩΤΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ του Στέφανου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου

Λάρισας (Η ΒΑΓΕΝΑ ΚΗΛΑΗΔΟΝΗ ΑΝΝΑ χήρα Λουκιανού)

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου

Αχαΐας (ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Αντωνίου)

ΤΣΙΠΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του Παύλου

Α' Ανατολικής Αττικής (ΣΚΟΥΡΟΛΙΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΠΑΝΟΣ) του Λουκά)

ΤΣΙΠΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ηρακλή

Β' Δυτικής Αττικής

ΦΑΜΕΛΛΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του Πέτρου

Β' Θεσσαλονίκης

ΦΕΡΧΑΤ ΟΖΓΚΙΟΥΡ του Ναζήφ

Ροδόπης

ΦΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Αριστοτέλη

Α' Αθηνών

ΦΛΑΜΠΟΥΡΑΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του Γερασίμου

Επικρατείας

ΦΩΤΙΟΥ ΘΕΑΝΩ του Βασιλείου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΧΑΡΙΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΞΗΣ) του Βύρωνα

Μεσσηνίας

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του Ευαγγέλου

Ευβοίας

ΧΡΗΣΤΙΔΟΥ ΡΑΛΛΙΑ του Δημητρίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Κορινθίας

 

 

Κίνημα Αλλαγής, 22 ΕΔΡΕΣ

 

ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Πέτρου

Β' Θεσσαλονίκης

ΑΧΜΕΤ ΙΛΧΑΝ του Σαμπρή

Ροδόπης

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου

Ηρακλείου (Η ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αλέξανδρου)

ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΩΦΗ) του Γεωργίου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών (Η ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΤΟΝΙΑ) του Νικολάου)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΝΑΝΤΙΑ) του Ιωάννη

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΓΚΟΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ναπολέοντα

Άρτας

ΚΑΜΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Επικρατείας

ΚΑΣΤΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης

ΚΑΤΡΙΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του Ιωάννη

Ηλείας

ΚΕΦΑΛΙΔΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ (ΧΑΡΑ) του Δημητρίου

Δράμας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ του Κωνσταντίνου

Αρκαδίας

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου

Αιτωλοακαρνανίας

ΛΙΑΚΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του Θεοφάνη

Λάρισας

ΛΟΒΕΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Νικολάου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Βοιωτίας

ΜΠΑΡΑΝ ΜΠΟΥΡΧΑΝ του Νετζαντή

Ξάνθης

ΜΠΙΑΓΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Σπυρίδωνος

Κέρκυρας

ΠΑΝΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Νικολάου

Χαλκιδικής

ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Ανδρέα

Αχαΐας

ΠΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του Θεοδοσίου

Αργολίδος

ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Γεωργίου

Α' Αθηνών

ΦΡΑΓΓΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

Κιλκίς

 

ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ, 15 ΕΔΡΕΣ

 

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του Νικολάου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΚΑΝΕΛΛΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΑΝΑ) του Χρήστου

Α' Αθηνών

ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Πέτρου

Αχαΐας

ΚΑΤΣΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Περικλή

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΚΟΜΝΗΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του Αποστόλου

Λέσβου

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

Α' Θεσσαλονίκης (Η ΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ιωάννη)

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Αποστόλου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών (Η ΠΡΩΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Παναγιώτη)

ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αριστείδη

Λάρισας

ΜΑΝΩΛΑΚΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΩ του Εμμανουήλ

Β' Πειραιώς

ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

Ευβοίας

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΟΣ του Αθανασίου

Αιτωλοακαρνανίας

ΠΑΠΑΡΗΓΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του Νικολάου

Επικρατείας

ΠΑΦΙΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Σπυρίδωνος

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του Δημητρίου

Β' Θεσσαλονίκης

ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΔΑΝΙΗΛ

Ηρακλείου

 

 

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΥΣΗ, 10 ΕΔΡΕΣ

 

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του Ευαγγέλου

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Κωνσταντίνου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ - ΧΑΙΔΩ του Δημητρίου

Β' Πειραιώς

ΒΑΓΕΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Κωνσταντίνου

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνών

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ

Α' Θεσσαλονίκης (Η ΑΒΔΕΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Κωνσταντίνου)

ΒΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του Ιωσήφ

Λάρισας (Η ΝΑΣΙΚΑΣ ΝΑΣΟΥΛΙΑΣ του Γρηγορίου)

ΒΙΛΙΑΡΔΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Διονυσίου

Επικρατείας

ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Ιωάννη

Σερρών

ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του Αντωνίου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΧΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αχιλλέως

Β' Θεσσαλονίκης

 

 

ΜέΡΑ25, 9 ΕΔΡΕΣ

 

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του Αθανασίου

Α' Αθηνών

ΑΔΑΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του Στεργίου

Β' Θεσσαλονίκης

ΑΠΑΤΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του Κυρίλλου

Α' Ανατολικής Αττικής

ΑΡΣΕΝΗΣ ΚΡΙΤΩΝ-ΗΛΙΑΣ του Δημοκράτη

Β2' Δυτικού Τομέα Αθηνών

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου

Α' Θεσσαλονίκης (Η ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Φωτίου)

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου

Ηρακλείου (Η ΛΟΓΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σοφοκλή-Εμμανουήλ)

ΒΑΡΟΥΦΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΓΙΑΝΗΣ) του Γεωργίου

Β' Πειραιώς (Η ΜΠΑΚΑΔΗΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του Αγαθοκλή)

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΚΛΕΩΝ του Γεωργίου

Β1' Βόρειου Τομέα Αθηνών

ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΣΟΦΙΑ του Ηλία

Β3' Νότιου Τομέα Αθηνώ

★ Πηγή: Συντακτική ομάδα του eklogika.gr


💬Αφήστε το σχόλιο σας

Τα πεδία με αστεράκι είναι υποχρεωτικά

Θεματικά νέα

Πολιτικά άρθρα Συμφωνία Ελλάδας-Αιγύπτου, δεν κλείνουμε τα μάτια στην πραγματικότητα, γιατί σύντομα θα μας εκδικηθεί

Γιάννης Μαγκριώτης

Οι ψεύτικοι πανηγυρισμοί και η εύκολη αισιοδοξία, είναι εξίσου επικίνδυνες συμπεριφορές με την εύκολη και διαρκή απαισιοδοξία. Ο Έλληνας υπουργός...

Δείτε όλο το άρθρο
Κρατικές προμήθειες: Και όμως μπορούν να ωθήσουν την εγχώρια παραγωγή

Δημήτρης Μάρδας

Το 1993 με την ολοκλήρωση της Ενιαίας Αγοράς της ΕΕ, ένα σύνολο από τέσσερεις Οδηγίες επιδίωκαν να ρυθμίσουν την αγορά των κρατικών προμηθειών των...

Δείτε όλο το άρθρο
Tα ΜΜΕ ο covid-19 και η Ικαρία

του Νάσου Μπράτσου Έντονες συζητήσεις και ανησυχία έχει δημιουργήσει στον τοπικό πληθυσμό, αλλά και στους παραθεριστές στην Ικαρία, τόσο η εμφάνιση...

Δείτε όλο το άρθρο
H Kίνα & ο κόσμος: Δύσκολη ισορροπία με την Ευρώπη

Με το να βρίσκονται στη μέση της αντιπαράθεσης Κίνας-ΗΠΑ, πολλές χώρες της Ευρώπης αναζητούν μια ενδιάμεση οδό, ώστε ούτε τα εθνικά τους συμφέροντα...

Δείτε όλο το άρθρο
Το ματς του θανάτου – Ουκρανία 1942: Ο αετός του Γ΄ Ράιχ «ξεπουπουλιάζεται» στο γήπεδο

Tην περίοδο της γερμανικής κατοχής στην Ευρώπη, υπήρξαν περιπτώσεις που οι ναζί ενθάρρυναν τη διοργάνωση αθλητικών διοργανώσεων για τους δικούς τους...

Δείτε όλο το άρθρο
Δείτε όλα τα άρθρα
Δημοσκοπήσεις Δημοσκόπηση της Marc για το Πρώτο Θέμα (6/7/2020) Στη δημοσκόπηση της Marc, η ΝΔ προηγείται 21,5 εκατοστιαίες μονάδες έναντι ΣΥΡΙΖΑ. Στην πρόθεση ψήφου λαμβάνει το 42%, ο ΣΥΡΙΖΑ το 20,5%, το ΚΙΝΑΛ το... Δείτε περισσότερα Δημοσκόπηση της Opinion Poll (6/7/2020) Στη δημοσκόπηση της OPINION POLL , η ΝΔ συγκεντρώνει το 41,2% στην πρόθεση ψήφου, έναντι του 20,7% που συγκεντρώνει ο ΣΥΡΙΖΑ. Ακολουθούν το ΚΙΝΑΛ με... Δείτε περισσότερα
Αναζήτηση δημοσκόπησης
Μέσο Δημοσίευσης
Επωνυμία Εταιρείας
Ημερομηνία      Από:
Δημοσίευσης   Έως:

Δείτε όλες τις δημοσκοπήσεις
Νέα της HELEXPO
Πολιτικο-οικονομικό φόρουμ από τη ΔΕΘ-Helexpo τις ημέρες της 85ης ΔΕΘ

Πολιτικο-οικονομικό φόρουμ από τη ΔΕΘ-Helexpo τις ημέρες της 85ης ΔΕΘ


Η διαφύλαξη της Δημόσιας Υγείας ξεπερνά κάθε οικονομική διάσταση και στο πλαίσιο αυτό η 85η ΔΕΘ δεν θα πραγματοποιηθεί αυτόν τον Σεπτέμβριο. Όμως ο...


Δείτε θέμα και σχόλια